Lambiri asmatavan

Lambiri asmatavan genel olarak banyo, çatı katları, köy evleri, ofis ve evlerde ıslak zemine sahip olan alanlarda kullanılır. Tabi ki bu kullanım alanları haricinde yerler de fazladır. Bunlar sadece bir kaç kullanım alanıdır.

images

Image 1 of 10

PVC plastik lambiri, ahşap lambiri gibi çeşitli ham maddesi olan tavan malzemesidir.

Plastik Lambirinin Avantajları 

Ekonomiktir,  plastik lambiri üzerine boya badana, alçı gibi maliyeti artıracak işlemler diğer kaplama ürünleri gibi üzerine başka bir işlem gerektirmemesi sebebi ile ekonomik bir üründür. İlerleyen zamanlarda Cebinizden çıkacak para olmamasını sağlar.

 Estetiktir,  plastik lambiride kullanılabilecek renk ve desen  seçeneği fazla olmasından dolayi tavan ve duvarlarınızda şık ve estetik bir görünüm sağlar.

Neme ve Suya dayanıklıdır,  plastik bir malzeme olmasından dolayı içerisinde nem  ve su bulundurmaz, sudan etkilenmez ve zarar görmez. Banyo , tuvalet wc, teras, balkon, çatı vb. Islak zemin tavanları gibi yerler için uygun ve ekonomik çözümdür.

Bakteri ve Mantar Üretmez,  hijyenik bir üründür, temizlenmesi, silinmesi kolaydır. Farklı desen ve renk seçeneklerinden dolayı tekrar kullanılma imkanı sağlar.

Hafiftir, PVC plastik lambri hafif bir yapıya sahiptir, binanıza ek bir yük getirmez ve rahat bir şekilde uygulanır. Uygulama yapılırken kirlilik olmaması da temizlik açısından kafanızda soru işaretleri oluşturmaz.

Eğer sizde bu ürünleri kullanarak tavan duzenlemesi yapmak istiyorsanız bize 0505 060 86 92 numaradan arayabilir, mesaj atabilir yada WhatsApp dan ulasabilirsiniz.

2 thoughts on “Lambiri asmatavan

  1. Merhaba 6 – 7 metrekare banyo için plastik lambri asma tavan uygulaması ne kadar tutar ve ne sürede yapılır ?

    1. Buna yanıt verebilmemiz için detayları vermeniz lazım? Yer nerededir?
      Detaylı bilgi için telefon numaranız: 0505 060 86 92
      Ararsanız yardimci olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir